Dnešní workout

28.7.2016 WOD

Buy-in: play some games

 

4 sets of

5 deadlift (70-72%)

10/8 box ring push up

12/10 box ring row

 

Amrap 6´´

10 Cal row

5 Burpees over rower

 

2´´ rest

 

Amrap 6´´

10 Box jump 60/50

5 Deadlift 100/70

 

2´´ rest

 

Amrap 6´´

10 push up HR

15 Wall ball 9/6

Přihlásit se

CrossFit Zlín

Crossfit Zlín je první oficiálně licencované mimopražské fitness centrum v České republice. Specializujeme se ve fitness a kondiční přípravě. Zaměřujeme se na dosažení špičkové fyzické kondice pro profesionální sportovce, záchranáře a speciální jednotky, běžnou populaci, děti a v neposlední řadě trénujeme lidi tělesně postižené a po úrazech, kteří potřebují znovu nabít životní energii. Pro nás nerozhoduje věk ani pohlaví nebo sportovní zkušenosti. Postavíme vedle sebe profíka a vaší babičku a oba budou cvičit podle stejného režimu, pouze nastavíme váhy a cviky tak, aby byli zvladatelné pro všechny.

Zaměřujeme se na zdraví životní styl, úpravu jídelníčku, hubnutí, nárůst svalové hmoty a rozvoj fyzické kondice. Naší specializací je se nespecializovat a víme, že cvičení ve skupině je nejsilnější motivací. Nejsme posilovna, ale tělocvična, kde se cvičí převážně izolované cviky s nízkou intenzitou. Reálný svět si vyžaduje daleko komplexnější připravenost, trénujeme vás pro život, krizové situace a sportovní výkony všeho druhu. Náš trénink vás dostane do životní formy a podle hesla „zdatnější lidé nejsou zdaleka tak lehký cíl a jsou všeobecně užitečnější“ vás budeme připravovat na neznámé a neočekávané.

Ceník Základní lekce

První lekce zdarma
4 základní lekce nutné pro postup mezi pokročilé 1200,-
V ceně základního balíčku jsou 4 základní lekce, špičkové a rychlé švihadlo a osobní tréninkový deník. Toto jsou základní věci pro každého odhodlaného nováčka. Považujeme to za tak důležitý krok, že nepovolujeme žádné jiné varianty.

Ceník / pricing


Jednorázové vstupné 150,-
Permanentky
10 vstupů 1400,-
1 měsíc - 2x v týdnu 1000,-
1 měsíc - 3x v týdnu 1450,-
1 měsíc neomezeně 1900,-
3 měsíce - 2x v týdnu 2300,-
3 měsíce - 3x v týdnu 3300,-
3 měsíce neomezeně 4500,-

Jak začít

Úvod do CrossFitu

vypisuje se jednou za měsíc jde o seznámení s tím, jak v naší tělocvičně CrossFit cvičíme. Nezáleží na vašich zkušenostech, zda jste úplný začátečník nebo zkušený CFter, na základní lekci vás seznámíme s naším pojetím CrossFitu, základní metodikou a historií CF a jak můžeme ovlivnit váš život. Také vás chceme poznat, takže toto je naše cesta, jak budujeme naší komunitu, která je tak unikátní.

"Budeme se snažit, aby jste si uvědomili, že náš program vás povede krok za krokem ke zlepšení každého aspektu vašeho života."

Programy

Základní lekce

pochop jak fungujeme

Pro každého, kdo začíná s CrossFittem, je tu našich 5 základních lekcí, kde se naučíte 9+ základních pohybů, nastartujete zátěžový rytmus a připravíme vás na vstup do jednoho z našich navazujících programů. Tento proces je velmi důležitý jak z hlediska teoretického a praktického, tak ale i z hlediska toho, že se zde začínají tvořit první vazby mezi novými kamarády a tím pokládáme základy pro komunitu, která je nezbytná.

Crossfit Basic

nauč se základy

Program, který vás připravý na vstup do CF Classic. Vše, co jste se naučili na základních lekcích je zde velmi podrobně a trpělivě opakováno, vyzkoušíte si první cviky s čínkou, otestujeme vaší sílu a kondici, poprvé si vyzkoušíte slavné benchmarky a naučíte se základům vzpírání. Doporučená doba pro průměrného atleta je 8 lekcí, ale může se to výrazně lišit v závislosti na úrovni jedince.

Crossfit Classic

zdokonal své schopnosti

Trénink trvá 75 minut. WOD – program na daný den – se cvičí ve skupině pod vedením certifikovaného trenéra. Nejprve se skupina rozcvičí a dostane do „tempa“, pak následuje technická příprava na samotný trénink dne, kdy dbáme na to, aby provádění cviků bylo všem jasné. Samotný kondiční trénink je vrcholem každé lekce. Je kratší (v rozmezí 5 – 30 minut), vždy maximálně intenzivní a každý den jiný.

Weighlifting

získej sílu

Vzpírání je jedním za tří základních pilířů CrossFitu a to ne náhodou. Žádný člověk se dnes neobejde bez tohoto mocného sportu pokud chce zvyšovat svoji sílu, rychlost, flexibilitu a výbušnost. Pro nás je to navíc prostředek, jak vás naučit, jak zacházet s těžkým nákladem a bez problémů ho přemístit, kam jen bude třeba a to mechanicky správně, bezpečně a efektivně. Čeká vás jen osa, kotouč a skvělá atmosféra.

Náš tým

Honza Hanák

Head Coach

Míša palová

Coach

Pavel Holub

Coach

Novinky

 • Kvě
  16
  2016
 • Úvodní lekce do CrossFit Zlín - 31.5.2016.

  CrossFit Zlín Vám přináší třetí příležitost letošního roku

 • Srp
  23
  2015
 • Double Cross Challenge - Maďarsko

  Malý report ze včerejších závodů v Maďarsku 22.8.2015

Ohlasy