Pavel Holub

Je mi něco málo přes 30 a narodil jsem se a dodnes žiji v Kroměříži.

S CrossFitem jsem se jako většina z nás seznámil přes internet. Tréninky na atletickém stadionu, většinou vymyšlené a upravené podle možností maličké posilovny okamžitě nesly ovoce, hlavně u Honzy, který objel pár závodů s poměrně slušným výsledkem. To byl impulz k otevření prvního mimopražského gymu. Nejprve jako atlet, později jako trenér jsem se stal vybavením CrossFit Zlín a nehodlám s tím přestat.

Čím déle se s CrossFitem známe, tím pevnější vztah máme. Stejně jako já, jako člověk, atlet i trenér, vyvíjí se dynamicky i CrossFit, od silového a kondičního programu pro ozbrojence USA až po komunitu bez hranic, čítající miliony lidí po celém světě. Zapomeňte na to, co si myslíte, že o CrossFitu víte, pravděpodobně je to jinak ???? CrossFit je daleko hlubší koncept, než se na první pohled zdá.

V našem Gymu plníme různé cíle. Já jako trenér ale chci, aby lidé změnili pohled na to, jací jsou, jak se hýbou a proč. Měnit lidi k lepšímu po všech stránkách, to je moje práce. To u nás děláme, to dělá Crossfit!