Programy a ceník

Základní lekce

Pro každého, kdo začíná s CrossFittem, je tu našich 5 základních lekcí, v kterých se naučíte 9 základních pohybů a další techniky (gymnastika, vzpírání). Nastartujeme zátěžový rytmus a připravíme vás na vstup do další fáze vašeho vývoje v „CrossFitu“ . Tento proces je velmi důležitý jak z teoretického, ale i praktického hlediska a nelze jej přeskočit.

CrossFit

Trénink trvá 60 minut. WOD – program na daný den – se cvičí ve skupině pod vedením certifikovaného trenéra. Každá lekce se začíná individuální a přípravnou částí částí, kterou nazýváme „buy-in“, jejímž cílem je zahřátí a příprava atleta na daný WOD. Tuto část každý absolvuje sám, nejlépe v bezprostředním čase před lekcí.

Následuje silová, gymnastická, nebo technická část a příprava na samotný hlavní trénink dne, kdy dbáme na správné provádění cviků jen v té nejlepší formě a kvalitě. Samotný kondiční trénink je vrcholem každé lekce a trvá  v rozmezí od 5 do 30 min, je vždy prováděn ve vysoké intenzitě, s širokou variabilitou pohybů a je každý den jiný.

Weighlifting

Vzpírání je jedním za tří základních pilířů CrossFitu a to ne náhodou. Žádný člověk se dnes neobejde bez tohoto sportu, pokud chce zvyšovat svoji sílu, rychlost, flexibilitu a výbušnost. Pro nás je to navíc prostředek, jak vás naučit zacházet s těžkými váhami a bez problémů je přemístit, kam jen bude třeba a to samozřejmě s technickou dokonalostí, mechanicky správně, bezpečně a efektivně. Čeká vás jen osa, kotouče a skvělá atmosféra.

Ceník základní lekce

První lekce zdarma
4 základní lekce nutné pro postup mezi pokročilé 1450,-

V ceně základního balíčku je celkem 5 základních lekcí, špičkové a rychlé švihadlo a osobní tréninkový deník. Toto jsou základní věci pro každého odhodlaného nováčka. Považujeme to za tak důležitý krok, že nepovolujeme žádné jiné varianty.

Ceník / pricing

Jednorázové vstupné 150,-
Permanentky  
10 vstupů + 1 zdarma 1500,-
1 měsíc - 2x v týdnu 1000,-
1 měsíc - 3x v týdnu 1450,-
1 měsíc neomezeně 1900,-
3 měsíce - 2x v týdnu 2650,-
3 měsíce - 3x v týdnu 3600,-
3 měsíce neomezeně 4800,-