CrossFit Zlín

CrossFit Zlín byl otevřen 1.7.2013 a byl prvním oficiálně licencované mimopražským CrossFit boxem v České republice. Hlavním směrem, kterým se CrossFit Zlín ubírá a zaměřujeme je dosažení špičkové fyzické kondice pro profesionální sportovce, záchranáře, policii, hasiče, ale především pro běžnou populaci a děti. Pro nás není rozhodující věk, sportovní minulost nebo zkušenosti s jakoukoli sportovní aktivitou. Postavíme vedle sebe profesionálního sportovce a vaší babičku a oba budou trénovat podle stejného tréninkového plánu pouze s úpravami odpovídajících jejich výkonnosti.

Naším cílem je vést lidi po všech stránkách k lepšímu a kvalitnějšímu životu. Zaměřujeme se na zdravý životní styl (úpravu jídelníčku, hubnutí, nárůst svalové hmoty), ale především na rozvoj všestranné fyzické kondice. Naší specializací je se nespecializovat. Není naším cílem být nejlepší sprinter, plavec, gymnasta ani nejsilnějším člověkem na světě, ale obstát v každé této části tak, abychom byli připraveni obstát v běžném každodenním životě. Také víme, že cvičení ve skupině je nejsilnější motivací a proto si naší komunity velmi vážíme a považujeme se za celek „CrossFit Zlín“.

Jsme tělocvična, ne posilovna, kde se cvičí převážně izolované cviky s nízkou intenzitou. Reálný svět si vyžaduje daleko komplexnější připravenost, trénujeme vás pro život, krizové situace a sportovní výkony všeho druhu. Náš trénink vás dostane do životní formy a podle hesla „zdatnější lidé nejsou zdaleka tak lehký cíl a jsou všeobecně užitečnější“ vás budeme připravovat na neznámé a neočekávané.

Vyzkoušet CrossFit