Tomáš Marcaník

Narodil jsem se 15. 9. 1988. Už od malička bylo jasné, že sport bude v mém životě hrát zásadní roli. V 9-ti letech jsem se musel rozhodnout, čemu se budu věnovat. Bylo to těžké rozhodnutí, ale vyhrál hokej. Hokeji jsem se věnoval na vrcholové úrovni až do svých 21 let, ale fotbal a všechny další sporty vyplňovaly můj veškerý volný čas. Vystudoval jsem střední policejní školu v Holešově a pokračoval jsem ve studiu na Palackého univerzitě v Olomouci na oboru Sportovní management a trenérství.

V polovině roku 2014 jsem objevil CROSSFIT a už od první lekce jsem mu propadl na 100%. Je to hlavně to, co jsem po ukončení své ,,profi,, kariéry v hokeji hledal. Komplexní funkční cvičení, které z Vás dělá člověka připraveného na nečekané. Crossfit a trénování v CFZ mě změnilo ve všech směrech a navíc jsem poznal takovou spoustu super lidí, kteří mě nabíjí pozitivní energii, každý trénink.

V crossfitu jsem začal od roku 2015 i soutěžit, kdy jsem se zúčastnil závodů:

  • Czechbeast 2015 Fit Monster 2016
  • Cross get up Challenge 2016

Chci, aby zlínští crossfiteři byli ti, o kterých se říká, že umí cvičit a užívají si to na gymu stejně jako my trenéři, ,,sice to bolí, ale děláme to srdcem”.