1# Pavel Mucha – CrossFit Zlín

1# Pavel Mucha – CrossFit Zlín

Jméno: Pavel Mucha
Přezdívka: no Holub vymyslel „pan Mucha“
Profese: jednatel společnosti
Věk: 35 (ještě 14 dní)
Výška: 191
Váha: 106 (ale už nám měsíc nefunguje váha ???? ???? )
Back squat: 150
Snatch: 85
CaJ: 107
Deadlift: 215
Fran: nevím…
Murph: 55 minut

Oblíbený benchmark/workout: cokoliv kde je deadlift, box jump, veslo, běh, sit up

Motto, kterým se řídíš na CrossFitu i v životě: každá věc, či trénink do které dáš všechno, i když nevyhraješ nebo to nedopadne podle tvého očekávání, je správně a posune tě dál!

Proč jsi s CrossFitem začal? Dává mi to smysl.

Co ti CrossFit přináší? Skvělý pocit z tréninku, soutěživost, přátelství, skupinu různých lidí kteří mají něco společného, zábavu a mentální relax

Co tě na CrossFitu překvapilo? Náročnost, kterou jsem si ani nedokázal představit, zároveň je to co mě na tom fascinuje.

Jak dlouho trénuješ CrossFit/ Kolikrát týdně chodíš na trénink?
cca 4 a půl roku/ 2x-3x týdně

Co tě CrossFit naučil? Poznat lépe sám sebe ( v oblasti sportu a tréninku) přemýšlet nad svými silnými i slabšími stránkami a podle toho se snažit dosáhnout maximálního možného výkonu.

Máš nějaký CrossFitový/sportovní cíl? Já mám spíš takové menší cíle a jeden hlavní.
1 – udržet si výkonnost a sílu, 2 – trochu zapracovat na slabých stránkách, hlavně HSPU a FS, 3 – abych měl z tréninku pořád dobrý pocit a radost. A ten hlavní cíl je, abych stačil mým dětem i za 10 let a svým příkladem v nich vybudoval lásku ke sportu a zdraví.

Tvé poselství světu, aktuálním i budoucím členům CrossFit Zlín: Dovolím si vypůjčit citát řeckého filozofa Sokrata, se kterým se plně ztotožňuji: „Muž nemá právo být amatérem v rovině fyzického tréninku. Je jeho hanbou zestárnout bez toho, aniž by poznal tu krásu a sílu, které je jeho tělo schopné.“